DETRON MEIERIJLOOP - 6 OKTOBER 2014 - VUGHT
            UITSLAGENLIJST - BEDRIJVEN 5 KM - SCHOLEN TEAMLOOP
06-10-2014 14:42                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         DETRON ICT GROEP BV             DEN BOSCH                             1:15:25
         666  Frank Schellevis                                      1982      1e      22:13   13,503     4:26 
         668  Mark van Rooijen                                      1964     10e      25:22   11,827     5:04 
         669  Julie Hinke                                           1988     18e      27:50   10,778     5:34 
         667  Lieneke Koenen                                        1987     44e     (34:59)   8,576     6:59 

    2         AUTOBEDRIJF VAN DEN UDENHOUT    DEN BOSCH                             1:17:41
         649  Edwin Kok                                                       2e      22:47   13,168     4:33 
         648  Michelle Willems                                                7e      25:09   11,928     5:01 
         646  Kasia Kannengiesser                                            28e      29:45   10,084     5:57 
         647  Olette Willems                                                 37e     (31:55)   9,399     6:23 

    3         DETRON ICT GROEP BV             DEN BOSCH                             1:17:48
         869  Pim van Bruggen                                                 8e      25:06   11,952     5:01 
         870  Herman Froom                                                   11e      25:55   11,576     5:11 
         664  Max Hensen                                            2002     12e      26:47   11,201     5:21 
         663  Ella Hensen                                           2003     13e     (26:55)  11,146     5:23 
         665  Louis Hensen                                          1968     14e     (26:55)  11,146     5:23 
         662  Gerrie van Keulen                                     1968     35e     (30:20)   9,890     6:04 

    4         CELLO                           VUGHT                                 1:19:18
         628  Bart Beukman                                          1982      3e      23:20   12,857     4:40 
         631  Audrey Claes                                          1968     20e      27:58   10,727     5:35 
         630  Aafke van der Vorst                                   1979     21e      28:00   10,714     5:36 
         632  Nancy Vernooij                                        1971     39e     (32:46)   9,156     6:33 
         629  Mathie Slabbekoorn                                    1967     42e     (34:34)   8,679     6:54 

    5         WIL RESEARCH EUROPE B.V.        'S-HERTOGENBOSCH                      1:20:52
         634  Alex Lisboa Espilco                                   1979      6e      24:34   12,212     4:54 
         637  Nina Dolsma                                           1999     17e      27:22   10,962     5:28 
         633  Mariëtte de Kinkelder                                 1969     25e      28:56   10,369     5:47 
         636  Marleen Teunissen                                     1968     27e     (28:58)  10,357     5:47 
         635  Chris Mitchell                                        1963     41e     (32:57)   9,105     6:35 

    6         GEMEENTE 'S-HERTOGENBOSCH       'S-HERTOGENBOSCH                      1:22:07
         652  Berry Timmermans                                                9e      25:16   11,873     5:03 
         651  Liselotte van Velden                                           19e      27:47   10,798     5:33 
         650  Marieke van den Elsen                                          26e      29:04   10,321     5:48 

    7         DETRON ICT GROEP BV             DEN BOSCH                             1:23:04
         656  Boris Tank                                            1999      5e      24:33   12,220     4:54 
         654  Diederik Banken                                       2000     22e      28:11   10,645     5:38 
         653  Ruben Banken                                          2000     34e      30:20    9,890     6:04 

    8         DETRON ICT GROEP BV             DEN BOSCH                             1:26:46
         671  Frank Hoekx                                           1969     15e      27:00   11,111     5:24 
         670  Paulien Westerhoudt                                   1972     29e      29:46   10,078     5:57 
         673  Emma 't Jong                                          1996     30e      30:00   10,000     6:00 
         672  Willem Nijs                                           1994     31e     (30:00)  10,000     6:00 


                            www.meierijloop.nl


DETRON MEIERIJLOOP - 6 OKTOBER 2014 - VUGHT UITSLAGENLIJST - BEDRIJVEN 5 KM - SCHOLEN TEAMLOOP 06-10-2014 14:42 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 AUTOBEDRIJF VAN DEN UDENHOUT DEN BOSCH 1:27:43 642 Manon Olthof 16e 27:07 11,063 5:25 643 Jeroen Heufkens 23e 28:12 10,638 5:38 641 Kirsten van Eupen 38e 32:24 9,259 6:28 645 Clement Heufkens 43e (34:52) 8,604 6:58 10 DETRON ICT GROEP BV DEN BOSCH 1:28:44 659 Joep Leermakers 1981 4e 23:45 12,632 4:45 660 Emile Jongboer 1975 36e 30:21 9,885 6:04 658 Chrissy van den Dungen 1990 45e 34:38 8,662 6:55 657 Anne van den Broek 1981 46e (37:56) 7,909 7:35 661 Maartje Hesselberth 1986 48e (39:10) 7,660 7:50 11 GEMEENTE VUGHT VUGHT 1:29:10 639 Martine Luiken 1968 24e 28:35 10,496 5:43 640 Ieke van Liempd 1980 32e 30:17 9,906 6:03 638 Jantine van Ooijen 1977 33e 30:18 9,901 6:03 BRAND LOYALTY 'S-HERTOGENBOSCH DNF 674 Mariëlle Spermon 40e (32:49) 9,142 6:33 675 Claudia Mennen 47e (38:10) 7,860 7:38 www.meierijloop.nl